İptal İade Koşulları

Nasıl sipariş verebilirim?
Ana sayfadaki kitaplar, eğitimler ve danışmanlık kısımlarından bilgilere ulaşabilirsiniz. Kitabın, eğitimin ya da danışmanlığın detay bölümünden sepete ekleyip alışverişe devam edebilir veya alışverişi tamamlayıp ödeme sayfasına gidebilirsiniz.

Teslimat Bilgileri bölümünde Kişisel Bilgilerinizi doldurup ödeme aşamasına geçebilir, online ödeme ile siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Pandemi süreci nedeniyle verdiğiniz siparişler en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilip, kargo takip numaranız maille size iletilir. Sokağa çıkma kısıtlamalarının uygulandığı günlerde verilen siparişler, kısıtlama bitiminde en geç 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilecektir.

Lütfen teslimat için seçtiğiniz kargo firmasından size iletilen takip numaranızla siparişinizi takip ediniz. Hafta Sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargoya verilir.

Hatalı sipariş verdiğiniz takdirde;
İade süresi 14 gündür. Kargo gönderimi müşteriye aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte satıcı adresine gönderilmelidir. Ürünün/ürünlerin teslim edilmesinden sonra Mesafeli Satış Sözleşmeleri Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin “ç” bendi uyarınca, ürün ambalajının, paketinin, bandının ve benzeri koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde, cayma hakkı kullanılamaz.

Teslimattan kaynaklanan problemler;
Kargo teslimat sırasında ürün kontrolü yapılıp fiziki hasar mevcut ise paket kargo firmasından teslim alınmamalıdır. Kargo firmasından ürün teslim alındıktan sonra fiziki hasarlı ürün iadesi işlemi yapılamamaktadır.

Üretim-Basım Hatası varsa;
Kargo gönderimi satıcıya aittir. Ürün faturası, asıl nüshanın ön yüzünde yer alan Ürün İade Formu doldurularak, ürün ile birlikte satıcı adresine gönderilmelidir. İade ürün ulaştığında, hatasız bir kopyası ile değiştirilecek veya 7 gün içerisinde ödeme iadesi gerçekleştirilecektir.

İade Adresi:
Veysel Karani Mah. Gülhane Cad. No:7 Aydos Country Sitesi U Blok No:23 Sancaktepe İSTANBUL
Telefon: 0531 992 80 40
Email: aysel@finansoloji.com