Yeni Kitabım : Akıllı Yatırımcının Rehberi

Değerli okuyucular,

“Sorularla Akıllı Yatırımcının Rehberi” kitabı, ekonomik olayları anlama, bütçenizi kontrol etme, piyasada işlem yaparken dikkat etmeniz gerekenler üzerine yazılmış sohbet tadında bir çalışmadır.

Kitabı bitirdiğinizde finansal okuryazarlığa giriş yapmış olacaksınız. Amacım, finansal okuryazarlığı arttırarak ekonomiyi anlayabilmenize ve sağlıklı bütçe kararları alabilmenize katkıda bulunmaktır. Diğer yandan finansal durumunuz bu kitabı okuyarak değişmez. Daha çok sayıda kitap okumanız ve en azından temel ekonomik verileri takip etmeniz yatırımlarınızda size büyük faydalar sağlayacaktır.

Kitapta akademik bir dil kullanmaktan kaçındım. Kitabın içeriğinde ara ara okuma listesi, resimli karekodlar ile video linkleri, film önerileri de sunulmuştur. Bu yönüyle çalışmam daha çok finans ve ekonomi dünyasından olmayan kişiler içindir. Derinlemesine finans eğitimi veren kitaplarım da mevcut. Bu kitaplar daha akademik olduğundan temel seviyede finansal okuryazarlığını arttırmak isteyenler için ağır gelmektedir. Sizlere elimden geldiği kadarı ile okuması kolay bir kitap yazmaya çalıştım.

Kitabın tüm geliri öğrencilere burs olarak verilecektir. Desteğiniz için teşekkürler.

Kitabın içeriğini şu linkten inceleyebilirsiniz.

https://www.gazikitabevi.com.tr/urun/sorularla-akilli-yatirimcinin-rehberi

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir